Basvuru Formu

 

BAŞVURU SÜRESİ BİTMİŞTİR

Yapılan değerlendirme sonucunda Korunan Doğal Alanların Bütüncül Planlama ve Tasarım Süreçleri adlı Eğitim programına katılacak asil ve yedek adaylar belirlenmiş ve aşağıda listenlenmiştir.

 TUBİTAK -2237-A BİLİMSEL EĞİTİM ETKİNLİKLERİNİ DESTEKLEME PROGRAMI

KORUNAN DOĞAL ALANLARIN

BÜTÜNCÜL PLANLAMA&TASARIM SÜREÇLERİ EĞİTİMİ

KATILIMCI ASİL VE YEDEK LİSTESİ

Sıra

İsim

Soyad

Eğitim Durumu

Meslek

Kurum/Şirket

ASİL ADAYLAR

1

Ömer Faruk

UZUN

Doktora Öğrencisi

Pey. Yük. Mimarı & Orman Müh.

Manisa- Kula Belediyesİ

2

Büşra

CESUR

Doktora Öğrencisi

Peyzaj Yüksek Mimarı

SDU -Isparta

3

Esra

MİRZA

Doktora Öğrencisi

Peyzaj Yüksek Mimarı

Selçuk Unv.

4

Çağla

BOSTAN

Doktora Öğrencisi

Peyzaj Yük. Mimarı

Ankara Üni.

5

Serdar

CEYLAN

Doktora Öğrencisi

Coğrafya

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üni.

6

Seriyye

Rehimbeyli

Doktora Öğrencisi

Peyzaj Yüksek Mimarı

SDU -Isparta

7

Gizem

DİNÇ

Doktora Öğrencisi

Peyzaj Yüksek Mimarı

SDU -Isparta

8

Esra

ŞENTÜRK

Doktora Öğrencisi

Peyzaj Yüksek Mimarı

İstanbul Üni.

9

Melike

DOĞAN

YL Öğrencisi

Peyzaj Mimarı

SDU -Isparta

10

Sümeyye

KAHRAMAN

Doktora Öğrencisi

Şehir Bölge Planlama

SDU -Isparta

11

Elif Nur

SARI

YL Öğrencisi

Şehir Bölge Planlama

İstanbul Üni.

12

Çağatay

POLAT

YL Öğrencisi

Coğrafya

Ankara Üni.

13

Tuğba

AKIN

YL Öğrencisi

Peyzaj Mimarı

Mersin

14

Almira

UZUN

YL Öğrencisi

Peyzaj Mimarı

SDU -Isparta

15

Zeynep AKBULUT YL Öğrencisi Peyzaj Mimarı Özel Sektörr

16

Burak

KORKMAZYÜREK

YL Öğrencisi

Şehir Bölge Planlama

SDU -Isparta

17

Cansu Nur

OTÇU

YL Öğrencisi

Peyzaj Mimarı

Peyzaj Tasarım Ofisi- Denizli

18

Kübra

AYDIN

YL Öğrencisi

Coğrafya

Kahramanmaraş Sütçü İmam Unv.

19

Şaziye

BAL

YL Öğrencisi

Şehir Bölge Planlama

Pamukkale Üni.

20

Mehmet

PEKGÖZ

YL Öğrencisi

Orman Mühendisi &Peyzaj Mimarı

SDU -Isparta

YEDEK ADAYLAR

1

Emre

ALKAYA

YL Öğrencisi

Coğrafya

Mustafa Kemal Üni.

2

Ece

ASLAN

YL Öğrencisi

Pey. Mimarı

Özel Sektör